Tajemná řeč duše

Jak ovlivňuje naprogramování z dětství náš život a můžeme to změnit?

Nedávno jsem měla rozhovor s mou mamkou. Povídá: „Já nechápu, proč jsem vás jako malý holčičky pořád stříhala na krátko. Proč jsem vám nenechávala dlouhý vlasy?“

Pokračuje: „Vždyť přece, když jsem já byla malá a moje mamka mě pořád kudlala, měla jsem sny, jak mám dlouhý vlasy, že si dělám culíka a pak jsem se probudila a ten krásnej pocit byl pryč, dlouhý vlasy jsem neměla. Já nechápu, proč jsem vás teda taky stříhala. Teď bych to udělala úplně jinak…pak když jste byly už veliký, tak jste si všechny nechaly narůst dlouhý vlasy.“

Říkám jí: „Vždyť je to úplně jasný, to je naprosto jasnej příklad toho, jak jsi byla v tahu programu z dětství a aniž bys to vůbec tušila, tak Tě ovlivňoval a řídil Tvůj život. Měla jsi něco naučený z dětství a tento program přehrávala celý svůj další život. Nevěděla jsi o něm a jak chceš změnit něco, o čem ani nevíš!“

Většinou nám podvědomé programy z dětství již neslouží a naopak nás velmi brzdí

Toto je příklad vcelku neškodného naprogramování z dětství. Ale teď si vezměte, že takových programů si z dětství neseme všichni dost, ale také programy, které jsou doslova destruktivní. Ovlivňují naše chování, jednání, rozhodování, naše vztahy s partnery, s dětmi, s kolegy v práci atd.

Když jsem se nad tím v minulosti hlouběji zamýšlela, připadalo mi to až děsivé.

Jedná se o naučené, zautomatizované programy, které se do nás otiskly již v našem dětství. Jsou to programy, soubory naučeného chování, které se mohou táhnout generacemi i celými rody. Na nevědomé úrovni se přenášejí i na naše potomky. Někdy jsou tyto programy doslova zakódované na genetické úrovni.

Při hlubší práci na sobě si dokážeme takové programy zvědomit. V momentě, kdy si je zvědomíme, tedy o nich víme a chápeme co spouští naše mnohdy emocionální reakce, můžeme s nimi efektivně pracovat a odstranit je ze svého života.

Myslím, že taková práce má velký smysl, jelikož po odstranění takového blokujícího programu v mozku se nejenom osvobodí náš život, ale navíc se uvolní tato blokující energie napříč minulostí i budoucností ve smyslu toho, že naše děti (ikdyž jsou již narozené) nebude daná energie ovlivňovat, bude uvolněná. Léčíme tedy nejen sebe, ale i naše děti a jejich děti. Hlouběji o významu negativních energií (emocí) se dočtete také v mém článku ZDE >>.

Je to dáno tím, když to řeknu jednoduše, že vše je energie. S našimi předky, stejně jako s našimi dětmi a rodinnými příslušníky jsme energeticky propojení aurickými vlákny a tato vlákna bývají velmi silná. Tím, že uvolníme negativní program, který je spojený s negativními emocemi, dojde k uvolnění těchto nežádoucích vlivů na konkrétních energetických úrovních směrem do minulosti i budoucnosti.

Dojde doslova k přeprogramování, přenastavení kódů a to i na genetické úrovni. Tím, že jsme všichni propojeni, se toto automaticky propisuje, otiskuje a osvobozuje všechny v našem rodě. Takže doslova léčíme i ostatní, aniž by o tom měli vůbec tušení. 🙂

Soubor naučeného chování – emoční reakce, přesvědčení, vnímání, emoce, které fungují jako počítačový program. Když se chce člověk změnit, použije 5% svého vědomí k boji proti 95% toho, co má podvědomě naučeno.

I to je důvod, proč afirmace nefungují. Člověk si může říkat co chce…jsem zdravý, jsem zdravý, jsem zdravý (svobodný, bohatý), ale ta myšlenka se nikdy nedostane přes mozkový kmen až do těla. Proč? Protože tělo tak bylo v minulosti naprogramováno.

Tělo je emocionálně naprogramováno na minulost, je emocionálně v minulosti a většinu času má minulost spojitost s negativními emocemi (hněv, stud, frustrace, pochybnosti, nejistota, méněcennost..), proto je podstatné se naučit, jak vytáhnout tělo ven z minulosti.

Dr. Joe Dispenza
Mozek je záznamem naší minulosti, všeho co jsme se dosud naučili. Denně používáme nervové obvody, které se utvořily na základě minulých vzpomínek. Jsme navyklí je používat stále dokola každý den, proto se může v životě jen těžko něco zásadně změnit. Naše realita je v tu chvíli stále stejná a opakuje se pořád dokola.

Pokud nezměníme svoje myšlení, nezmění se ani nic v našem životě

Udělejte si takový malý test. Zkuste se zaměřit ráno, hned po probuzení, na co obvykle myslíte. Jestli jsou to Vaše problémy, starosti, něco nevyřešeného a jestli se tyto myšlenky opakují podobně každé ráno. Jste naštvaní, jste šťastní? Takhle jsme naprogramovaní a toto opakujeme každý den.

Myšlenky produkují do těla chemické látky, na základě kterých se cítíme určitým způsobem. Pokud nedojde ke změně myšlení, nemůže dojít ani ke změně toho jak se cítíme. Proto je náš život pořád tak stejný a nejsme schopni v něm ani nic zásadního změnit. Teprve, když dojde ke změně myšlení, tělo začne produkovat jiné chemické látky, začneme se cítit jinak a naše realita se tak začíná zcela jasně proměňovat.

Pokud budeme myslet pozitivně, začneme se ocitat v naší vysněné realitě! Pokud změníme svoje myšlení – měníme tím totiž doslova synapse v mozku (mozkové spoje) – měníme tím svou budoucnost. Všechno je to jednoduše fyzika. Co vysíláme, to se k nám vrátí.

Změna vyžaduje být mocný, překonat se, zapojit vůli

Je velmi důležité zvědomovat si svoje emoce a pracovat s nimi, pokud chceme v životě něčeho dosáhnout a změnit svůj život. Vůbec přitom nezáleží, jestli vstáváme každý den ve 4h ráno do práce a vracíme se odpoledne utahaní domů.

Změnou myšlení to začíná. Tu změnu můžeme provádět hned každé ráno, nic na tom není, stačí mít silnou víru a vytrvalost. I když se necítíme zrovna nejlépe, je naprosto žádoucí, aby myšlenky byly i přesto jiné – pozitivní, jinak se budeme uměle udržovat stále ve stejném módu, v módu již prožité minulosti.

To, jak myslíme a to, jak u toho cítíme, utváří náš život. Pro hlubší porozumění svému tělu si stáhněte můj eBook Poznej tajemnou řeč těla a duše ZDARMA ZDE >>.

Vstávejte každé ráno s vizí vaší vysněné budoucnosti

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *