Tajemná řeč duše

Proč jsou stud a vina energeticky nejblíže smrti?

Možná Vám něco říká jméno Dr. David R. Hawkins, který mimochodem vědecky dokázal, že emoce člověka má měřitelnou vibrační hodnotu. Výsledky jeho výzkumu jsou velmi zajímavé a i mě samotnou překvapily. Pokud jste o tom ještě neslyšeli, tak se na to spolu podíváme právě teď.

MAPA VĚDOMÍ – věděcky dokázáno!

Abyste výše uvedené tabulce dobře rozuměli – každá emoce má specifickou vibrační (frekvenční) úroveň, kdy ta nejnižší je nejblíže smrti.

Ano, je to tak, SMRTI. Pokud se dlouhodobě člověk nachází na vibrační úrovni studu či viny, tzn. dlouhodobě se za sebe stydí či se cítí neustále za něco vinen, pak si takový člověk může přivodit těžkou nemoc nebo umírá. Je tomu tak proto, že popírá smysl a důvod pozemského života, nežije v souladu s principem lásky a svého potenciálu, který má zde za úkol rozvíjet. Pokud tento stav trvá, pak je jeho život v ohrožení.

Výška naší osobní vibrace určuje každý detail našeho života. Jak cítíme, prožíváme, myslíme i jak se chováme. Rozhoduje o tom, kdo jsme. I koho máme vedle sebe jako partnera.

autor: Andrea Homolová

Když člověk duchovně roste a zároveň se posouvá jeho úroveň vědomí po pomyslných schodech výš, pak život přijímá s lehkostí, vidí v něm smysl a dokonalost.

Prozatím se většina obyvatelstva podle Dr. Hawkinse nachází v dolní polovině tabulky, avšak úroveň vědomí celoplanetárně neustále roste. Je to dáno vývojem, který je lidstvu předurčen.

TOUHA

Další zajímavostí je, že emoce jako TOUHA spadá ještě do té nižší vibrační úrovně. Je tomu tak proto, že pokud toužíme po něčem nebo po někom, znamená to, že to nemáme, ale chceme. Člověk má pak pocit, že pokud svou touhu nenaplní, nebude šťastný, chybí zde jednoznačné přijetí.

Také Vás po shlédnutí tabulky překvapuje, že emoce jako je hněv (agrese, nenávist) jsou vibračně výše než emoce touhy? Jak je to možné? Je to jednoduché, povím Vám to. Naštvání a vztek mají sílu věci rozpohybobat, změnit je, ovšem stále je to velmi nízká vibrační úroveň, kde dominuje strach, jinak by k hněvu ani nemohlo dojít. Je zde však silnější dynamika uvědomění a aktivita s danou situací něco udělat.

Avšak emoce jako TOUHA je zároveň bezpochyby velmi důležitá! Nutí nás doslova realizovat naše plány. Sama o sobě je sice níže ve vibrační úrovni, ale ve spojení s vírou a láskou dokáže přímo zázraky.

Také já mám během svého života mnoho přání a s rukou na srdci můžu říct, že se mi všechna má přání postupně plní. Věřím v sebe, ve vyšší smysl života. Věřím v lásku, která je všude kolem nás, ale abych ji pocítila, musela jsem ji nejprve najít v sobě. To není klišé, to je hluboká pravda. Všechno začíná u každého z nás. Uvnitř nás samotných. Teprve následně si vše projektujeme do reality. Tak prosté to je.

To, co je dole, je jako to, co je nahoře, a to, co je nahoře, je jako to, co je dole.

Zápis na Smaragdové desce

Vnímejte slova dole a nahoře, jako uvnitř a vně. Je to dávná pravda. Realitu si sami vytváříme. Co je uvnitř nás projektujeme vně do reality!

Jde jen o to mít jasný záměr, cíl a bezmezně toužit. Věřit tomu, že je to možné a plně se na to soustředit a nepolevovat. Pak pocítíme, že TOUHA, VÍRA a SOUSTŘEDĚNÍ dokáže naše přání zhmotnit do reality. K tomu všemu je důležitá také LÁSKA, protože ten náboj musí být pozitivní. Jedině tak jej skrze emoce dokáže Zdroj „přečíst“. Kdo tomuto úplně nerozumí, doporučuji téma prostudovat v knihách (velice doporučuji prostudovat knihu Matrix Božský zdroj od Gregga Bradena).

Dané téma také úzce souvisí s intuicí a té jsem věnovala článek, který si můžete přečíst ZDE >> .

OD - PUŠTĚNÍ

Proto neustále apeluji na to, aby lidé vnímali důležitost práce s emocemi. Práce s emocemi ovšem neznamená emoce potlačovat, to v žádném případě, cítit třeba vztek a navenek dělat, že žádný vztek není. Pokud taková emoce přijde, měli bychom si ji uvědomit a už jen tím uvědoměním ztratí na síle. Nepotlačovat ji, aby tato nízko vibrační energie nezůstala v těle. Vždy ji musíme zpracovat a nechat odejít. Pokud už v těle tato energie zůstane uvězněna, je nutné ji vědomě převibrovat a to lze často tím, že danému člověku odpustíme. Někdy musíme odpustit hlavně sami sobě.

Pokud nejsme schopni odpustit a to ani za delší čas, je to známka toho, že ještě nejsme na dostatečné vědomé úrovni. Odpustit, ale neznamená zapomenout. Znamená to pouze, že my OD – PUSTÍME nežádoucí emoci ze zážitku, který nám někdo způsobil a ublížil nám tím. Již si netáhneme dál danou křivdu, ale pouštíme ji, protože nám k ničemu neslouží, jen k tomu, aby nás vibračně táhla ke dnu a to nepotřebujeme. Jak a proč pracovat s takovou energií, tipy a doporučení jakým způsobem zharmonizovat tělo a ducha najdete v mém eBooku Poznej tajemnou řeč těla a duše ZDARMA po kliknutí ZDE >> .

Tímto dojde k uvědomění, že nám daný člověk, jemuž činy či slova nemůžeme odpustit, pouze ukázal jeho svět a jeho vnitřní nastavení. Netýká se to nás a pokud s tím nesouzníme, vždy máme možnost volby.

Nejsme ve vězení a nejsme s nikým svázaní. Pokud se dlouhodobě nemůžeme hnout z místa a jsme zacyklení ve spirále nespokojeného života, právě toto jsou okamžiky, které nám mají otevřít „oči“.

Proto vnímejme svůj život jako veliký DAR a žijme ho k nejvyšší spokojenosti.

Jakmile uvěříme, že náhody neexistují, že vše má svůj smysl a vyšší řád, pak dané souvislosti začneme také doslova vidět. Najednou nám začne vše do sebe zapadat a pochopíme konečně proč s námi život tak třese. Je to jen signál pro to jít dál, vymanit se, projít konečně danou zkouškou. Protože jakmile se postavíme svému strachu a uděláme krok vpřed, zjistíme, že ve skutečnosti si strach vytváříme v hlavě sami, že neexistuje.

Za strachem je svobodný život. Ten, který si v hloubi duše přejeme. Toto jsou ty schody, po kterých kráčíme vzhůru.

Jako Reflexní terapeutka se zabývám rovněž odblokováním zaseklých emocí, které oslabují činnost orgánů a tím znižují kvalitu našeho života.

Nejtěžší práce v životě člověka je na sobě samém

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *