Tajemná řeč duše

Kdo je Andrea

Žiju život ve svobodě. Dokázala jsem si vzít zpět svou sílu, touhy, uvědomila si vlastní hodnotu, prošla jsem uvědomělým procesem sebepřijetí, kde už není prostor na zbytečné pochyby. Již chápu souvislosti událostí běhu života, překážky a výzvy, které mě dovedly…k sobě.

Když dýchám, celý vesmír dýchá se mnou skrze srdce a veškerá energie se probudí. Mohu pak volně přijímat všechny dary života.

V průběhu let u mě došlo k tak výrazným změnám, že nutně vedly ke zvratům v dosavadním životě. Takřka vše, od zaměstnání, přátel, životního partnera a vztahů v rodině se překlopilo na úplně jinou úroveň a tím se mi otevřel nový svět.

Svět se stal realitou, kterou si vědomě tvořím.

Ukončením partnerského vztahu po více než dvou desetiletích jsem sama sobě dokázala, že náš osud nikdo neřídí, že vše máme pevně ve svých rukou. Každé moje rozhodnutí mění mou budoucnost. Pokud někde být nechceme nebo chceme, je jen naše volba. Jen NAŠE.

Je totiž lepší kráčet osamoceně než ve špatné společnosti. Naučila jsem se vážit si sama sebe.

V plném vědomí jsem tedy vystoupila ze své komfortní zóny, ale v hloubi duše jsem věděla, že tím vykračuji vstříc novému životu i přesto, že tento krok byl provázen nočními úzkostmi, zdravotními problémy a osobním vyčerpáním. Vzít si zpět svou sílu něco stojí. Potom se ale mohou dít doslova zázraky. Když přestaneme blokovat sami sebe – svoje touhy, teprve potom se může náš potenciál naplno projevit.

Když nám někde není dobře, proč tam stále jsme? Proč pořád stojíme na místě a čekáme, že se něco změní? Tam venku se nezmění NIC, pokud ta změna nenastane v nás.

Karmické vztahy jsou důležitou součástí našeho růstu. Často jsou bolestné, ale mnoho se z nich o sobě můžeme naučit.

Všichni, kdo se v mém životě objevili, byli určitým způsobem důležití a všechno mě směřovalo k jedinému cíli. K pochopení sebe sama, způsobu, jakým si tvořím život, naslouchání svojí duši a její propojení s tělem.

Vždy jsem se zajímala o hlubší podstatu bytí, o souvislosti, propojení mezi tělem a duší, mezi námi všemi. Zamilovala jsem se do četby seberozvojových knih, Reflexní terapie a snů. Pochopila jsem, že překážky si v životě vytváříme sami, způsobem rigidního myšlení. Že vše se dá změnit, bez ohledu na naši minulost.

A protože obdivuju  genialitu lidského těla, vydala jsem se cestou Reflexní terapie, kde může pokračovat moje duševní poselství, moje vášeň a kde můžu uplatnit svoje zkušenosti a zároveň tím pomáhat.

Působím jako Reflexní terapeutka a duševní mentorka. Při své práci využívám také akupunkturních bodů pro obnovení toku energie. Celkově se tato metoda využívá k harmonizaci těla a duše, uvolnění od psychických, emočních a tělesných bloků.

Zároveň také poskytuji on-line konzultace pro duševní podporu.

 

Více o Reflexní terapii <<ZDE>>

20190813_142413II