Tajemná řeč duše

Kdo Já jsem

Narodila jsem se ve znamení Lva v ascendentu Štíra v roce 1980.

Co to vlastně ascendent je? Ascendent ovlivňuje náš charakter, jak jsme vnímáni a jak vnímáme. Je pomyslnou spojnicí mezi naším vnitřním a vnějším světem. Ukazuje jak nás vidí druzí. Úplně to na mě sedí…člověk v ascendentu Štíra o sobě nerad mluví, o své rodině a hlavně o svých pocitech. Pokud už se svěří, pak pouze, když plně důvěřuje. Když je však zklamán a jeho důvěru někdo zradí, pak téměř neodpouští a většinou se ani nevrací.

Takový člověk je velmi obdařen intuicí, vizemi, významnými sny a prorockými schopnostmi, má velmi blízko k duchovnu. Většinou on ví co se děje pod povrchem, aniž by ostatní tušili. Je to člověk záhadný a těžko popsatelný, také bývá emocionální a vášnivý. Často mlčenlivý a rád tráví čas sám se sebou. Tato osoba buď jde plně duchovní cestou a může u ní nastat tzv. velká transformace, či naopak může propadnout závislostem i depresím. Díky bohu u mě převážila ta první varianta :-).

Obklopená přírodou

Vzhledem k tomu, že jsem vyrůstala na maličké vsi v Českém středohoří, kde bylo jen pár domů, trávila jsem většinu času s naším velkým psem v přírodě nebo sedávala na oblíbených stromech pozorujíc pasoucí se stádo muflonů kousek ode mě.

Myslím, že jsem asi měla svůj svět, kam se mnoho lidí nedostalo. Samozřejmě jsem si užila i spoustu legrace s kamarády (bylo nás tam málo dětí). Pamatuji si, že jako malá (zhruba 6-7 let) jsem pátrala po smyslu života nebo co se děje po smrti…většinou mi dospělí nedali žádnou uspokojující odpověď.

Možná bych pátrala po svých hlubokých otázkách dále, ale nejspíš vlivem systému a rozvodu mých rodičů, kdy se všechno okolo mě začalo proměňovat bohužel k horšímu, jsem se začala odpojovat i já sama od sebe.

Odpojená

A tak se stalo, že jsem neslyšela intuici, ten vnitřní hlas, už jsem ho nedokázala rozpoznat, zato jsem se velmi ochotně podřizovala rozumu. Poslouchala „rozumné“ rady, i když jsem vnitřně nesouhlasila a cítila to úplně jinak, rozum vyhrával.

Tudíž mě čekalo spoustu pádů, nepochopení, bolesti. To se totiž stává, když nerozumíme sami sobě, pak ani životu a nechápeme, že si za to vlastně můžeme sami.

Návrat

Návrat k SOBĚ mi trval dlouhých 20 let, nebylo to jednoduché, když jsem na to byla úplně sama. Tenkrát nebylo nic čeho bych se mohla chytit, možná pár knih, kterým jsem ale ještě úplně nerozuměla. Nicméně teď je pro mě intuice číslo 1. Poslechnu ji, i kdyby si ostatní mysleli, že jsem úplný blázen. Tolik mě vyškolila. 🙂

Jako Lvice v ascendentu Štíra, která se tak nerada otevírá ostatním lidem a své pocity si schovává pro sebe, asi tušíte, jak moc nyní překračuji hranice své komfortní zóny. To právě intuice mi velí, abych se takto chovala. Abych se nebála, abych šla dál za svými sny a třeba i pomohla dalším lidem na jejich cestě k SOBĚ, ke své intuici, ke svým darům. Proklestila jsem si cestu, byla dlouhá, ale díky bohu za ni.

Děkuji všem lidem, všem zrcadlům, za lásku, bolest, pochopení, odvržení a mnoho dalšího, protože jen díky nim jsem tam, kde jsem teď.

Děkuji i svým rodičům za to, že mě nešetřili, zato velmi šetřili citem, láskou, pohlazením, úsměvem, milým slovem. Dnes už vím, proč tomu tak mělo být.

Z té malé odmítané holčičky se nakonec stala silná žena, která ví co chce, ale také ví co už nikdy nechce. Žije láskou, inspirací, kreativitou a plní si své sny ať jsou jakékoliv. Miluje klid a samotu, brouzdání vnitřním světem, protože „tam uvnitř“ znovu nachází kdo vlastně je. O mně si můžete více přečíst ZDE.

Protože jestli se někomu zdá, že svět je nespravedlivý, tak vězte, že není. Nic se neděje náhodou a vše slouží k našemu růstu a vyššímu poznání. S tímto tématem také pracuji v mém eBooku Poznej tajemnou řeč těla a duše.

Život je veliký DAR

1 názor na “Kdo Já jsem”

  1. Pingback: Tma je léčivá – Tajemná řeč duše

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *